More Website Templates @ TemplateMonster.com - May 27, 2013!

Adwokat Krzysztof Jupowicz

Adwokat Krzysztof Jupowicz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu, Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii.

Po ukończeniu studiów od 2004 roku pracowałem jako prawnik w kancelariach radcowskich i adwokackich w Katowicach i Gliwicach.
Pracowałem również w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Zabrzu jako podmiot odpowiedzialny za sprawy związane z obsługą osób zobowiązanych do alimentacji. Aplikację adwokacką ukończyłem w 2010 roku w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. W trakcie aplikacji pracowałem w kancelariach w Gliwicach oraz współpracowałem z kancelariami w Katowicach, Warszawie, Rybniku i Gliwicach.

Moja praktyka adwokacka jest oparta na doświadczeniach zdobytych przed różnymi sądami w całej Polsce: Warszawie, Poznaniu, Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Częstochowie, Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Tarnowskich Górach, Zabrzu Siemianowicach, Będzinie, Opolu, Strzelcach Opolskich, Świętochłowicach, Mysłowicach, Chorzowie, Sosnowcu, Rudzie Śląskiej, Myszkowie. Nadto wielokrotnie reprezentowałem podmioty gospodarcze przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie i Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Gliwicach odnosząc tam wiele sukcesów. Specjalizuję się w prawie karnym, wykroczeniowym, zamówień publicznych, gospodarczym, cywilnym i rodzinnym.

Od 2011 roku prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką w Katowicach a od kwietnia 2012 roku dodatkowo prowadzę filię Kancelarii w Szczekocinach.